Про нас

«Моор Стівенс – Київ» – це консалтингово-аутсорсингова компанія, що стрімко розвивається. Завдяки висококваліфікованим  та досвідченим фахівцям забезпечується високий рівень надання послуг. Компанія надає свої послуги на українському ринку з 2002 року.

Наша організаційна модель складається з професійної асоціації бухгалтерів, аудиторів і консультантів, а також адміністративного відділу.

З  початку свого заснування компанія зайняла свою нішу на українському ринку надання аудиторських послуг, надаючи широкий спектр бухгалтерських та аудиторських послуг високої якості як місцевим, так і іноземним компаніям. Наша команда фахівців має всебічний досвід і навички надання послуг міжнародного рівня нашим клієнтам.

Враховуючи необхідність постійно адаптуватися під мінливі вимоги українського ринку, для багатьох компаній ми стали надійною альтернативою серед міжнародних аудиторських фірм.

У 2011 році Світовий банк завершив оцінку аудиторських фірм в Україні. За її результатами, наша компанія була схвалена на проведення аудиту фінансової звітності проектів і грантів, що фінансуються Світовим Банком.

З 2007 року ми є членами всесвітньої мережі Моор Стівенс, яка об'єднує професіоналів-однодумців в більш ніж 100 країнах світу.

 

«Мене завжди приваблював розумний і динамічний підхід у співпраці фірм-учасників мережі. Хоча нас розділяють державні кордони і національні особливості, нас об'єднує спільна професійна мова та прагнення надавати послуги високої якості».

Яковлев Олександр, Керуючий Партнер «Моор Стівенс – Київ»