Новини

Дозволено все, що прямо не заборонено Або Закон України «Про валюту і валютні операції» 2019 р.

З метою зробити український ринок привабливішим для інвесторів, уряд України продовжує вносити корективи до існуючого законодавства. Нещодавні зміни відбулися і в Законі України про валюту. Успішно працюючи в умовах українського ринку, Команда Moore Stephens-Kyiv готова надати своїм клієнтам рішення, які відповідають сучасним вимогам, та використати зважений підхід до застосування останніх змін нормативно-правової бази. Дізнайтеся більше про Закон України «Про валюту і валютні операції», що набув чинності 7-го лютого 2019 р., а також про послуги команди Moore Stephens-Kyiv.

Трансфертне ціноутворення 2019

Січень розпочинає період впровадження законодавчих змін. Податкове законодавство завжди було сферою постійних несподіванок. І цей рік – не виняток. 23 листопада 2018 р. Верховна Рада прийняла Закон № 2628 про внесення деяких змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України, більшість яких набирають чинності з 1 січня 2019 року. Відповідно до впроваджених змін були усунені неточності та технічні помилки щодо застосування окремих норм ТЦ. Дізнайтесь більше про законодавчі зміни нового року сфери ТЦ та пов’язаних з цим послуг команди Moore Stephens–Kyiv, які стануть Вам у пригоді під час вирішення будь-яких податкових спорів в Україні.

Спрощення Процедури Працевлаштування для Іноземців в Україні – Загальний Огляд

Перспективний розвиток економіки України приваблює іноземних інвесторів. Команда Moore Stephens–Kyiv відстежує останні тенденції та перспективні шляхи розвитку бізнесу в Україні. Нещодавнє спрощення процедури отримання дозволу на працевлаштування іноземців продовжує сприяти залученню іноземних інвесторів та підприємців для ведення бізнесу в Україні. Дізнайтеся більше про внесення змін до існуючого законодавства та пов'язаних з цим послуг команди Moore Stephens–Kyiv.

Нагородження фіналістів конкурсу проектів Віртуальної Реальності 2018 – Інноваційні Хаби року за фінансової підтримки Moore Stephens

Інноваційні досягнення стали мотиваційним кредо світу сучасних технологій. Слідкуючи за останніми інноваційними розробками сучасності, команда Moore Stephens нещодавно виступила одним з головних спонсорів конкурсу проектів віртуальної реальності (2018 Virtual Reality Awards). Дізнайтесь більше про інноваційні проекти за участю нашої ВР-орієнтованої міжнародної команди Moore Stephens.

РИНОК МАРКЕТИНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ 2018 – СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ І ПЕРСПКТИВИ РОЗВИТКУ

Протягом останніх років стрімко розвивається ринок маркетингових технологій. Бажаєте залишатись в курсі останніх тенденцій та оновлень? Дізнайтесь більше про результати дослідження Моор Стівенс та WARC (Центру досліджень світових ринків) за участю 500 британських та північноамериканських компаній!

Підтримка у впровадженні технологій генерації енергії з альтернативних джерел в Україні

В контексті сучасних реалій темі перспектив відновлювальних джерел енергії приділяється дедалі більше уваги. Дізнайтесь подробиці конференції, на якій розглядались практичні поради нашого спікера щодо підготовки підприємства до інвестиційного проекту з будівництва власної біогазової станції та отримання доступного фінансування.

Міжнародна Виставка АГРО - 2018. Ділимось власним досвідом

Тема виступу «Як підготувати сільськогосподарське підприємство до міжнародної сертифікації, необхідної для виходу на міжнародні ринки і отримання доступного фінансування» включала доповідь про необхідність побудови систем менеджменту безпеки харчової продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів і схем сертифікації, а також висвітлювала переваги міжнародної сертифікації. Під час виступу були розглянуті практичні поради для сільськогосподарських підприємств щодо реорганізації бізнес-процесів і підготовки фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів, а також критерії успішної бізнес діяльності.

XXX Міжнародна Виставка АГРО - 2018

Найголовніша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі «АГРО-2018», що відкриває можливості співпраці з лідерами світового аграрного сектору, відбудеться 6-9 червня 2018 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» в Києві. Компанія «Моор Стівенс – Київ» прийматиме участь у програмі ...

Agri Invest Forum 2018

Компанія «Моор Стівенс – Київ» презентувала практичні поради з питань структуризації бізнеса, міжнародної фінансової звітності, а також приклади успішного вирішення складних ситуацій наших клієнтів при отриманні фінансування в міжнародних банках. 

Set up business in Ukraine

This short guide provides general information on the main legal requirements connected with
and to be considered when setting up a business in Ukraine. Limited liability companies (LLC)
are the most widespread form of commercial companies in Ukraine where the shareholders’
liability is limited by their shares. The basic statutory requirements to the LLC are described
below.
  • 1
  • Відомості результати 1 до 16 з 16