Новини

Нагородження фіналістів конкурсу проектів Віртуальної Реальності 2018 – Інноваційні Хаби року за фінансової підтримки Moore Stephens

Інноваційні досягнення стали мотиваційним кредо світу сучасних технологій. Слідкуючи за останніми інноваційними розробками сучасності, команда Moore Stephens нещодавно виступила одним з головних спонсорів конкурсу проектів віртуальної реальності (2018 Virtual Reality Awards). Дізнайтесь більше про інноваційні проекти за участю нашої ВР-орієнтованої міжнародної команди Moore Stephens.

РИНОК МАРКЕТИНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ 2018 – СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ І ПЕРСПКТИВИ РОЗВИТКУ

Протягом останніх років стрімко розвивається ринок маркетингових технологій. Бажаєте залишатись в курсі останніх тенденцій та оновлень? Дізнайтесь більше про результати дослідження Моор Стівенс та WARC (Центру досліджень світових ринків) за участю 500 британських та північноамериканських компаній!

Підтримка у впровадженні технологій генерації енергії з альтернативних джерел в Україні

В контексті сучасних реалій темі перспектив відновлювальних джерел енергії приділяється дедалі більше уваги. Дізнайтесь подробиці конференції, на якій розглядались практичні поради нашого спікера щодо підготовки підприємства до інвестиційного проекту з будівництва власної біогазової станції та отримання доступного фінансування.

Міжнародна Виставка АГРО - 2018. Ділимось власним досвідом

Тема виступу «Як підготувати сільськогосподарське підприємство до міжнародної сертифікації, необхідної для виходу на міжнародні ринки і отримання доступного фінансування» включала доповідь про необхідність побудови систем менеджменту безпеки харчової продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів і схем сертифікації, а також висвітлювала переваги міжнародної сертифікації. Під час виступу були розглянуті практичні поради для сільськогосподарських підприємств щодо реорганізації бізнес-процесів і підготовки фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів, а також критерії успішної бізнес діяльності.

XXX Міжнародна Виставка АГРО - 2018

Найголовніша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі «АГРО-2018», що відкриває можливості співпраці з лідерами світового аграрного сектору, відбудеться 6-9 червня 2018 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» в Києві. Компанія «Моор Стівенс – Київ» прийматиме участь у програмі ...

Agri Invest Forum 2018

Компанія «Моор Стівенс – Київ» презентувала практичні поради з питань структуризації бізнеса, міжнародної фінансової звітності, а також приклади успішного вирішення складних ситуацій наших клієнтів при отриманні фінансування в міжнародних банках. 

Set up business in Ukraine

This short guide provides general information on the main legal requirements connected with
and to be considered when setting up a business in Ukraine. Limited liability companies (LLC)
are the most widespread form of commercial companies in Ukraine where the shareholders’
liability is limited by their shares. The basic statutory requirements to the LLC are described
below.
  • 1
  • Відомості результати 1 до 13 з 13