Agri Invest Forum 2018

Всеукраїнська Аграрна Рада та консалтингова компанія «Дикун» організували Ѵ Міжнародну конференцію аграрних інвесторів Agri Invest Forum 2018, в якій було задіяно близько 700 учасників, серед яких більше 450 представників аграрних підприємств з усієї країни.
На фінансовій секції конференції представники компанії «Моор Стівенс – Київ» мали можливість презентувати практичні поради з питань структуризації бізнеса, міжнародної фінансової звітності, а також приклади успішного вирішення складних ситуацій наших клієнтів при отриманні фінансування в міжнародних банках.
На реальних прикладах наших клієнтів – українських агропідприємств -  членів ВАР –, які почали запроваджувати наші схеми реструктуризації бізнес-процесів  та системи управління і контролю, була проведена панельна дискусія за участю власників та ТОП-менеджменту агросектора. Таким чином, розглянуті схеми та стратегії «Моор Стівенс – Київ» є практичними у застосуванні для фінансового зростання та розширення виробництва не тільки великих підприємств, але і тих, хто тільки починає реалізувати свої бізнес-плани.
Слід також відзначити особливу зацікавленість учасників конференції у новітніх сучасних технологіях ведення агробізнесу та можливостях просування продукції на міжнародних ринках.
Наш успішний досвід співпраці з провідними агропідприємцями забезпечує нашим клієнтам послуги високої якості з питань:

  • Супроводу на різних етапах - від структурування угод з придбання сільських господарств до отримання кредитування в міжнародних банках та кредитних установах;

  • Правильного структурування бізнес-процесів, систем управління і контролю;

  • Зниження витрат компанії за рахунок правильного структурування та автоматизації бізнес процесів, систем управління та контролю.