Підтримка у впровадженні технологій генерації енергії з альтернативних джерел в Україні

В контексті нещодавніх подій в Україні, а також їх впливу на ЄС ситуацію в цілому, програма забезпечення ЄС енергонезалежності стала пріоритетним питанням сьогодення.
Натепер активно розроблюються та погоджуються угоди, протоколи та директиви для впровадження спільного плану дій та координації стратегій у цій сфері.

Енергоефективні технології та відновлювані джерела енергії можуть бути вигідно запроваджені власниками бізнесу, приватними домогосподарствами, фінансовими організаціями та державними установами, а також повністю задовольнити існуючі енергопотреби. В контексті сучасних реалій темам перспектив відновлювальних джерел енергії, практичних аспектів енергоаудиту/енергоменеджменту та використання «зеленого тарифу» було присвячено багато науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів та навчально-методичних тренінгів в Україні. Однак, варто зазначити, що за таких сприятливих обставин саме виробництво біогазу займає дедалі більш важливе місце на міжнародному ринку. Представник нашої компанії мав нагоду відвідати конференцію, що проходила 26 липня у Луцьку. Учасникам круглого столу розповіли про реалізацію ефективних біогазових комплексів, що стануть невід’ємною частиною альтернативних джерел енергії у майбутньому. Спікер від нашої компанії зосередився на розгляді практичних порад щодо підготовки підприємства до участі в інвестиційному проекті з будівництва власної біогазової станції та отримання доступного фінансування.

Команда Moore Stephens – Kyiv має багатий досвід надання професійних послуг найбільшим міжнародним енергопостачальним компаніям, підприємствам з видобутку нафти та газу, а також провідним міжнародним компаніям з виробництва, продажу та обслуговування обладнання для сонячних електростанцій.  Саме тому ми надаємо цільову підтримку ініціативам як державних установ, так і приватних інвесторів у галузі пошуку альтернативних джерел енергопостачання.

Щоб отримати більш детальну інформацію стосовно реалізованих нами проектів у сфері відновлюваної енергетики, будь ласка, дивіться нашу сторінку http://www.moorestephens.ua/sectors/energy-and-natural-resources