XXX Міжнародна Виставка АГРО - 2018

Найголовніша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі «АГРО-2018», що відкриває можливості співпраці з лідерами світового аграрного сектору, відбудеться 6-9 червня 2018 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» в Києві. Компанія «Моор Стівенс – Київ» прийматиме участь у програмі, основними темами якої є вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Враховуючи кількість учасників у 2017 році (понад 1248 учасників з 15 країн світу), цей захід відкриває можливості для ефективного способу виходу на міжнародні аграрні ринки.

Як підготувати українське сільськогосподарське підприємство для виходу на міжнародні ринки та отримання доступного фінансування? Цій темі присвячена презентація за участю наших експертів, які мають практичний досвід співпраці з агропідприємцями та відслідковують останні тенденції сільськогосподарського бізнесу. Детально розглядатимуться питання сертифікації для виходу на ринок ЕС, а саме: схеми сертифікації продукції та системи менеджменту безпеки харчових продуктів, основні вимоги для підприємств харчової промисловості в ЕС, а також процедури підтвердження відповідності вимогам міжнародних стандартів. Правильна структуризація бізнес-процесів, систем управління та контролю забезпечує стабільну динаміку зростання бізнесу, скорочення витрат та підвищення ефективності управління бізнес структурою.

Представники нашої компанії приділлять увагу і цьому важливому аспекту бізнеса, розглянувши тему структуризації всього бізнесу шляхом побудови ефективної юридичної, фінансово-економічної, податкової структур, впровадження структури внутрішніх ІТ та обліково-фінансових процесів, а також підготовки фінансової звітності за правилами, зрозумілими іноземним інвесторам. Окремим пунктом розглядатимуться програми, що розроблені Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) для фінансування українського агробізнесу (ФІНТЕК), а також доступні міжнародні грантові фонди і програми на розвиток бізнесу.

Наш успішний досвід співпраці з провідними агропідприємцями забезпечує нашим клієнтам послуги високої якості з питань:

  • Супроводу на різних етапах - від структурування угод з придбання сільських господарств до отримання кредитування в міжнародних банках та кредитних установах;

  • Правильного структурування бізнес-процесів, систем управління і контролю;

  • Зниження витрат компанії за рахунок правильного структурування та автоматизації бізнес процесів, систем управління та контролю.

    Для реєстрації перейдіть за посиланням або залиште нам запит.

Більше про саму подію «АГРО-2018»

Для реєстрації перейдіть за посиланням або залиште нам запит.

Залишити коментар

 Security code